עיצוב גבות

מעבר לחשיבות האסתטית ולעובדה כי יש להן חלק מהותי במראה נשי, אסתטי ונעים, עיצוב גבות הוא התמחות של ממש, אשר עשויה לעצב מחדש את הפנים בלי כל צורך באיפור, תספורת או אפילו בניתוח פלסטי או שינוי דרסטי אחר. 
לגבות תפקיד חשוב במיקום של איברי הפנים השונים שלא ניחנים בסימטריה טבעית ובמקרים של מראה עייף או לא מטופח, בכך שהן מאפשרות "הגדלה" של עיניים קטנות, או "מתיחה" של העפעף ויצירת מראה כללי רענן, צעיר ויפה יותר.
עיצוב גבות חייב להיעשות בהתאמה מלאה למבנה הפנים – כל מריטה שלא תעשה בדרך זאת תגרום למראה מגוחך ו"ליצני" של הפנים ועשויה לגרום גם לבעלי תווי הפנים היפים ביותר להיראות מוזרים. 
בנוסף לכך גבות נמרטות גדלות לאט מאוד, ועיצוב לא מוצלח עשוי להביא לעוגמת נפש רבה שלא תירגע במהרה. 
עיצוב גבות מקצועי מתבצע באופן הדרגתי – כמה שערות בודדות בכל פעם בכדי להגיע לתוצאה הרצויה שמצד אחד תאיר את הפנים אך מאידך לא תהיה כה ברורה או חד משמעית.

מעצבת גבות בקריות – ניסיון רב שנים

חברת מניקור ופדיקור הינה חברת עיצוב גבות בקריות שניסיונה הרב מאפשר לה להציג התאמה מושלמת לכל מבנה פנים כשהיא עובדת על הגבות שלכן.
נשים רבות מבינות כיום שבעזרת חברת מניקור ופיקור הן יכולות לשנות את מראה העיניים העייפות או הלא סימטריות שלהן.
מציאת מעצבת גבות בקריות הופכת להיות משימה פשוטה ומוצלחת אם מגיעים לסטודיו של החברה.
כך זוכה כל אחת לעיצוב גבות הדרגתי שבו בודקת החברה את התקדמות העבודה ומבצעת את הפעולות הנדרשות שמעניקות מראה פנים מושך הרבה יותר.

נשות הצפון מבינות כיצד שירות מקצועי של עיצוב גבות בקריות הוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין מראה משעמם ושגרתי לבין מראה זוהר שמצליח לסחוט מחמאות מכל כיוון.
חברת מניקור ופדיקור מתמחה כבר 5 שנים בתחום הקוסמטיקה והיא מציגה רמה גבוהה של עיצוב גבות בקריות.
נשים שמגיעות למכון של החברה זוכות ליחס אישי ולהבנה מקצועית של הצרכים שלהן.
גם הטיפול שהן מקבלות כולל עבודה מחושבת וקפדנית בכדי שכל שערה תימרט בצורה נכונה עד לתצוגה הסופית של מראה מרשים.

תגיותעיצוב גבות בקריותמעצבת גבות בקריות.

צרו קשר

דילוג לתוכן